| OFataHoinara a întrebat:

Care aparate foto sunt mai bune cele de la Canon, Nikon sau Samsung?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nikon.

| unknownn a răspuns:

Nu prea conteaza aparatul, daca stii tu sa faci poze faci poze calumea cu mai orice DSLR.

| ツDiana a răspuns:

Parerea mea e ca Nikon, eu am si sunt multumita de el. happy

| RandomGirl a răspuns:

Nikon este pe primul loc din cate stiu eu, mereu a fost o lupta stransa intre Nikon si Canon.

Răspuns utilizator avertizat
| AnicaiAlin a răspuns:

Toate sunt bune.
unele iti ofera optiuni mai multe sau mai putine ca altele dar la final toate fac acelasi lucru. suprind o imagine.
Calitatea imaginii de cele mai multe ori este data de obiectiv si nu de aparat in sine si caracteriticile obiectivului ar trebui sa conduca la alegerea aparatului daca este vorba de unul compact.
La Dslr este alta poveste.
Pe langa cele enumerate de tine mai este si Sony. Si Sony au produse bune.
era mai usor daca specificai despre ce modele de aparate e vorba.
Asa ca producatori mai sunt si pentax care de asemenea au aparate foto foarte bune.

| Lussii a răspuns:

Nikon si Canon sunt clar superioare, dar depinde si de modelul pe care il vrei.Eu am Nikon si sunt foarte incantata de el.

| Ellapwpdwlce a răspuns:

Nikon

| PusToaiKaA a răspuns:

Eu cred ca Nikon, dar si Canon... Cele mai nesatisfacatoare la folosire sunt cele de la Samsung
P.S.:Am avut aparat Samsung si la 2 luni s-a stricat...

| Serena1996 a răspuns:

Nikon happy