| anonim_4396 a întrebat:

Care ar fi in opinia voastra cel mai bun microsoft office: 2003, 2007 sau 2010?

Răspuns Câştigător
| SunshineLove a răspuns:

Salut! big grin Am avut o discutie cu acest subiect.cu profu de info happy si mi-a sps ca cel mai bun e 2003 (si m-am mirat.ptr ca la scoala avem 2007 si mnah.ma asteptam ca ala sa fie raspunsul corecthee hee )

fundita pls? puppy dog eyes

9 răspunsuri:
| andtim a răspuns:

Pentru ca esti din orasul meu natal iti spun ca cel mai bun e OpenOffice! Simplu, MOKA si destul de util!

| andtim a răspuns:

Eu zic sa incerci openoffice. e gratuit si are o gramada de chestii interesante :D http://download.openoffice.org/......ibute.html

| Jigsaw a răspuns:

'10

| Lavymee a răspuns:

2007 mi se pare cel mai bun. happy

| Larysa13 a răspuns:

Eu folosesc Microsoft office 2003 si sunt multumita de el.
Cred ca toate sunt bune big grin

| little4angel a răspuns:

| andrei234 a răspuns:

2007.

2003 este expirat. Iar 2010 este similar cu 2007 din cate am inteles. Eu folosesc cu succes de multa vreme 2007

| andrei234 a răspuns:

Du-te pe office 2007. Invata cu 2007 pentru ca in curand apare Microsoft Office 2012. Iar 2012 foloseste acelasi model "ribbon" pentru interfata. O sa iti fie mai usorwinking

La fel o sa fie si cu Windows 8. Deci ai numai de castigat. Lasa 2003 pentru altiilaughing

| dima_1988 a răspuns: