| GreenLemon a întrebat:

Care ar fi preturile optime pentru a vinde: un hard disk Western Digital IDE 250 Gb, unul de 80 Gb si o placuta de memorie RAM 521 MB DDR3, toate la mana a doua? Vreau sa le vand repede. Si ce site ar fi mai potrivit?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Daca HDD-urile sunt in perfecta stare functionala aici ma refer sa nu aiba bad-uri fizice, cat si logice.
HDD 250gb - maxim 80 lei.
HDD 80gb - 35 lei
Placuta ram - 30 lei
Incearca sa pui anunturile pe olx.ro, tocmai.ro, astea sunt cele mai cunoscute site-uri de anunturi big grin
Bft! happy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe hdd poate iei impreuna 100 ron

pe ram, maxim 10 ron, nu stiu cine mai cumpara 512ram