| هوراس a întrebat:

Care consolă dintre următoarele e cea mai bună :-s xbox, ps2 sau ps3 ?

Răspuns Câştigător
| iGnOrEx a răspuns:

Xboxul 360 este cel mai bun.Are cea mai buna placa video.http://www.youtube.com/watch?v=dEXro9yZpZs

4 răspunsuri:
| Mihay4 a răspuns:

PS2 nici nu ar trebui introdus, el fiind mai vechi si de performante slabe, din aspecte hardware, as opta pentru Xbox, performante maxime, iar in principiu primele jocuri apar pe Xbox el fiind facut de Microsoft.

| TupacShakur a răspuns:

Din punctul meu de vadere este ps3 acum depinde si de bugetul tau

Răspuns utilizator avertizat
| cristi1990an a răspuns:

PS3, ca e ieftin si bun. Dar depinde, daca vrei sa ti-o modezi, ia-ti xbox. Vezi pe utube ''console wars'' daca ai alte intrebari.