| bogdan324 a întrebat:

Care cont de steam ar fi mai bun? unul cu crysis 2, left 4 dead 2, rekoil,enclave sau unul cu cs go?

Răspuns Câştigător
| Anonim111111111111 a răspuns:

CS GO clar. Alea sunt jocuri de care te vei plictisi, CS GO e interactiv, nu te plictisesti si e aproape cel mai jucat joc, e un joc nou. CS 1.6 incepe sa fie din ce in ce mai nejucat, pe cand GO invers. Ia-ti GO si n-o sa-ti para rau. Fundita?

2 răspunsuri:
| Anonim111111111111 a răspuns:

Eu zic sa-l iei pe cel cu Counter-Strike Global Offensive pentru ca de Crysis 2, Left 4 dead 2, Rekoil, Enclave o sa te plictisesti si o sa-ti para rau ca nu ai luat GO. Counter-Strike Global Offensive e mult mai frumos decat jocurile enumerat de tine, in cateva luni o sa fie cel mai jucat joc. Parerea mea e sa-l iei pe cel cu CS:GO.
Sper ca te-am ajutat, fundita?

| TotulInVIataSePlateste a răspuns:

Cel cu CS:GO costa 5 euro.
Primul steam costa mai mult.