| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca sunt cele mai bune laptopuri? Eu am avut Asus si nu m-a tinut prea mult.Multumesc

Răspuns Câştigător
| DUTCH a răspuns:

Al meu e Dell inspirion 1521 si ma impac destul de bine.
il am de 2 ani si de 2 ani nu am avut nicio problema.
si merg si jocurile performante, alea pana in 2009-2010.

9 răspunsuri:
| ItzRivenGod a răspuns:

Sa stii ca depinde da cum il ingrijesti ca daca il tratezi ca pe un **** e normal sa se strice.Iti recomand un laptop Dell sau futjutu Siemens

| foxi a răspuns:

Eu am Dell! sunt multumit de el! depinde si cum il expluatezi!

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Pfff. cele mai bune.Normal ca Apple. dar sunt si scumpe(foarte)...Eu am Dell si sunt foarte multumita de el.am avut compaq dar singura problema era ca se incingea foarte rau asa ca l-am dat si mi-am luat un Dell pe care l-am personalizat.

| axel007 a răspuns:

Cel mai bun laptop este Sony vaio bine costa ceva dar merita!

| Abcfunny a răspuns:

Bună!

Şi eu am un Asus şi cand am dat de sageţi "mai departe" sa vad nişte poze mi-a zburat butonustraight facestraight face

| Jhonny18Villa a răspuns:

Alea de la Aplle, Acer, Sony

| kenzo a răspuns:

Cele mai "bune", acu depinde si ce vrei de la el. Fiecare producator are si produse low-cost, dar si produse ceva mai scumpe la un pret mai ridicat. De obicei diferenta la pretul unui laptop o face procesorul /placa video. Daca vrei un laptop pentru jocuri va fi ceva mai scump, daca vrei unul doar pentru office, sau pentru stat pe net poti cumpara unul ceva mai ieftin. Personal iti recomand urmatoarele firme tinand cont de raportul calitate pret: HP(sunt fan), Asus, Sony(sunt scumpe dar bune).
Succes la cumparaturi!

| LALALALALALAAAAAA a răspuns:

Mac Book

| Elenna237 a răspuns:

Asus e f bun.pe mine m-a tinut foarte mult si acum am cumparat un laptop mou, tot Asus