| Xname a întrebat:

Care din telefoane cu TOUCHSCREEN este cel mai bun ca raport calitate-pret? (ii intreb pe cei care au)

Răspuns Câştigător
| NoKidding a răspuns:

Vodafone SAMSUNG M1winking 16gb memorie interna, 5MPX, WI-FI, accelerometru, GPS, etc...

7 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Blackberry.happy

| NoKidding a răspuns:

Scuza-ma, este varianta H1, nu M1. M1 este putin mai mic in memoria interna si camera.

| ZeroBarat1 a răspuns:

Htc hd2 la 15 mil, cel mai tare tel,winking, are tot ce vrei, ceao

| romaniaaa a răspuns:

Lg gt 505 the best

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam cat costa un telefon cu touch screen la amanet?

| bebytzza_9352 a răspuns:

Eu am samsung f480 si sincera sa fiu sunt fff multumita de elhappy:X acum depinde si "ce astepti" de la tel tau mobilhappy

| Maryan_3502 a răspuns:

Pay eu am un Iphone4 dar depinde in ce suma de bani vrei sa te incadrezi...dar despre calitate nici nu mai vorbim...este extraordinar si merita toti banii... bine acum depinde si de posibilitatitongue