| ggalilei a întrebat:

Care din voi a-ti mai patit asa:intru in yahoo messenger,pot sa ma loghez in contul meu,pot comunica cu prietenii pe messenger,dar cand dau sa intru in mail,sa-mi citesc mesajele, se blocheaza si imi afiseaza mesajul:"Întâmpinăm câteva dificultăţi tehnice…
Ne pare rău, dar Yahoo Mail nu se poate încărca din cauza unei probleme temporare. Puteţi să reveniţi în scurt timp sau să vizitaţi paginile noastre de ajutor pentru a afla modalităţi de depanare a problemei.

Eroare temporară: ymws:Server.MailboxOpenFailed.Acum nu stiu ce poate fi,de azi dimineata imi tot afiseaza aceeasi chestie,nu mai stiu ce sa cred,am schimbat si parola si tot degeaba,tot la fel face. Daca o fi ceva temporar,care se rezolva,nu-i nimic, dar nu sant sigur din moment ce au trecut vreo 10 ore si tot la fel.Voi a-ti mai patit asa ceva? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.gandul.info/......e-11751940

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Este o eroare temporara de la Yahoo, se fac schimbari majore in e-mail.
Raspuns de la Yahoo -> Echipa noastră de Engineering în prezent investighează problema, și ne-am propus să fie corectate cât mai curând posibil aceste erori. Vă rugăm să ne permiteti 3-7 zile pentru a rezolva această problemă.

Yahoo Team!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Am vazut si eu asta, se modifica ceva in mail, cred ca maine ii va da drumul.
Ai schimbat degeaba parola.
Nu-ti face griji!

| ggalilei explică (pentru anonim_4396):

Si cand ma gandesc ca aveam o parola usoara,pe care o tastam usor de pe telefon,iar acum am una complicata,pe care o tastez mai greu pe telefon,fiindca acum yahoo nu mai permite vad parole slabe,usoare, ci vrea si cu majuscule si cu litere mici, de-o sa ma chinui pe touchscreen la telefon sa o tastez, dar acum faptul e consumat, asta e...

| ggalilei explică (pentru anonim_4396):

Nu mi-au dat drumul la contul de email nici azi, si au trecut mai bine de 40 de ore de cand face la fel. Daca ma mai tine mult, o sa renunt la yahoo si imi voi face adrese de email pe alte retele, poate or fi mai seriosi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ggalilei):

Nu sunt eu de vina!

| ggalilei explică (pentru anonim_4396):

In sfarsit si-a revenit, dupa doua zile! Credeam ca-mi iau adio de la acel email, dar problema era ca sant logat pe multe site-uri de pe acea adresa, plus ca la cateva am trimis sms-uri cu plata si nu stiu daca mergea sa schimb adresa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ggalilei):

Http://www.gandul.info/......e-11751940