| profil6568923 a întrebat:

Care dintre aceste doua telefoane ar fi mai bun?
http://www.emag.ro/......DZ6QLYBBM/

http://www.emag.ro/......D7X1TYBBM/

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Salut,

Eu iti recomand cu caldura Huawei P8 Lite. Intamplarea face ca un coleg sa-l aiba, m-am "jucat" si eu pe el si este un telefon foarte rapid, face poze foarte bune (cu amandoua camere) si are o rezolutie buna: http://profitshare.ro/l/2892096

15 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Nici unul. Ce buget ai?

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, eu zic ca Huawei pentru ca are carcteristici mai bune cu ar fi procesorul cu 8 nucleie fata de Samsung cu 4

| KodrutZ a răspuns (pentru Anonimul95t):

8 atomi? Ge-ni-tal!

| Anonimul95t a răspuns (pentru KodrutZ):

Procesorul este unul octacore adica are 8 nucleie

| Anonimul95t a răspuns:

Ma rog jigniri de genul asta sunt pentru cei cu o categorie sociala inferioara fata de a mea asa ca nu imi pun mintea ca sa stii si tu procesoarele au nucleie pot fi :single-core cu un atom dual-core cu 2 quad -core cu patru octa-core cu 8

| KodrutZ a răspuns (pentru Anonimul95t):

Ce jignire? Ce categorie sociala? Hai, lamureste-ne, doctore! Cumva esti tovarasul Ponta? Sau progenitura lui Dragnea? TU AI HABAR CE E ALA ATOM?

| Anonimul95t a răspuns (pentru KodrutZ):

Da am, nu sunt nici Ponta nici Dragnea sunt un om educat documenteazate mai bine si dupa vorbeste incerca sa te lamuresti

| Anonimul95t a răspuns (pentru Anonimul95t):

Daca nu esti din domeniu mai bine taci!

| KodrutZ a răspuns (pentru Anonimul95t):

Si care dintre telefoanele astea avea procesor Intel ma rog?

| Anonimul95t a răspuns (pentru KodrutZ):

Nici unul dar ca sa iti faci o idee despre ce este un procesor si cum functioneaza

| KodrutZ a răspuns (pentru Anonimul95t):

Du-te si te culca, poate miine ai sens.

| Anonimul95t a răspuns (pentru KodrutZ):

Maine* tot eu sa ma culc?
Sens nu are ce spui tu dar ma rog in fine cel mai inteligent cedeaza primul lista utilizotori ignorati asa ca te la-s sa vorbesti singur.
Ma rog daca vorbesti singur inseamna ca ai probleme, poate afli si tu ce este un procesor si cum functioneaza

| KodrutZ a răspuns (pentru Anonimul95t):

Un procesor e format din mai multe NUCLEE. Atomul e cea mai mică particulă ce caracterizează un element chimic. Intel Atom e un model de procesor care poate avea doua sau patru NUCLEE. Nu exista nici un procesor care sa aiba mai multi atomi in sensul de 2-4-8 cum ai zis tu mai sus. INTELIGENTULE!

| Anonimul95t a răspuns (pentru Anonimul95t):

KodrutZ cred ca ai nevoie de ochelari, ma rog cu jignirile ti-am mai spus cum sta treaba macar eu stiu sa scriu corect cuvantul maine in fine de proverbul " cine spune ala e?", ai auzit?
Chiar daca ai dreptate asta iti permite sa jignesti?, nu ai primit parte de o educatie? vorbeste singur ca e grava treaba!