| NesCafe a răspuns:

Al 2-lea nu prea e foarte mult diferit de al 3-lea. Amandoua sunt aproape la fel, dar ti-l recomand pe al 3-lea.

Răspuns utilizator avertizat
| LadyDeny explică:

Primul dc nu merita banii? doar de curioasa

| LadyDeny explică (pentru LadyDeny):

Nu vreau pentru jocuri, nu ma joc, foarte rar se intampla acest lucru, mai mult pentru scoala, documente, poze... poate cateva jocuri dar nu de dimensiuni mari

| TaviONE a răspuns:

Eu zic asta! 3.http://www.emag.ro/laptop-toshiba-c55-a-1l1-cu-procesor- Intel-174-pentium-174-2020m-2-40ghz-4gb-500gb-Intel-174- hd-graphics-freedos-white-pscg8e-04v006g6/pd/DLT9JBBBM/? ref=vp_ap_vis

| Bitza22 a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa te hotarasti tu intre 2 si 3, primul iasa din context, depinde la ce-ti trebuie, jocuuri sau domeniu info, hotarastete tu intre 2 si 3 parerea mea e ca ar trebui sa iti iei 3 happy