| BlueByMe a întrebat:

Care dintre voi are dulap in camera cu usi glisante?
sunt de calitate? se strica repede?

6 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Sunt foarte bun si utile, economisesti si spatiu prin nedeschiderea usii, dar uneori e dificil sa cauti ceva, nu se strica prea repede, eu am stricat blatul de jos pe care se sprijinea sina pentru ca obisnuiam sa ma sprijin pe el si s-a lasat asa ca a trebuit inlocuit.
bafta

Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu am dulap cu usi glisante, este foarte bun si elegant dar cel mai important lucru este ca prin deschiderea acestora nu ocupa mult spatiu si nu sunt incomode.

| SCosmin a răspuns:

Am eu. este bun dulapul...

| Bianca123 a răspuns:

Eu am da chiar nu se strica repede eu le am de 5 ani si is in stare perfecta funda?

| friday a răspuns:

Nu am eu, dar are o prietena.
si nici bine nu s-a bucurat de ele ca s-au stricat.

| Oxanna a răspuns:

Are o prietena, sunt super tari, chair ma agndesc serios sa'mi cumpar si eu, mai ales daca ai patul/fotoliul/canapeaua aproape de dulap, e bine ca nu se deschide usa si nu risti sa lovesti/zgari restul mobilei din apropiere, mie personal imi palc efoarte muuuult:X:X:X