| z0rel a întrebat:

Care e cea mai bună firmă de laptopuri? îmi puteti da niste linkuri?

8 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Asuss,Lenovo,Acer

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista cea mai buna, pentru ca in final ele sunt doar o adunatura de piese de la diversi furnizori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acer, Hp, Lenovo sunt bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista cea mai buna firma de laptopuri, poate doar firme de incredere cu experienta care activeaza de ani buni cum ar fi: Asus, HP, Lenovo, Toshiba. Daca vrei sa iti recomand un laptop, spune-mi de ce buget dispui pentru el.

| z0rel explică:

in afara de Apple, vreau sa mearga si jocuri:fifa 14, 15

| z0rel explică:

Cele de la Asus?

| z0rel explică:

Dispun de 2500lei

| anonim_4396 a răspuns (pentru z0rel):

Ai de ales dintre:
http://www.pcgarage.ro/......-2gb-grey/

http://www.pcgarage.ro/......gb-silver/
Sunt identice la specificatii, alege-l pe care iti place mai mult. Ti-am recomandat Asus pentru ca sunt cele mai fiabile laptopuri.