| TheExpert01 a întrebat:

Care e cel mai bun antivirus pentru laptop?

9 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Aproape toti antivirusii sunt buni depinde in ce zona a internetului navighezi...

Trebuia sa spui si ce configuratie are laptopul./.

Eu personal merg cu eset smart security, si un backup complet la partitia C:/ facut cu PARAGON drive backup 11 pe un dual layer big grin

| TheExpert01 explică (pentru soul2soull):

Ai vreun joc gen cs mt2 etc pe un laptop? Ti se vede mouse-ul pe el? Ca mie nu si nu stiu ce sa fac

| soul2soull a răspuns (pentru TheExpert01):

Niciodata nu am jucat porcariile astea on-line si niciodata nu le voi juca....prefer sa joc blade kitten big grin big grin in locul la prostiile astea online si pline de virusi

| csn20 a răspuns:

Avira!

| Addaa1998 a răspuns:

Nod32 sau Avast sunt cele mai bune
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| SerbanSnake a răspuns:

Avast 7 mi se pare cel mai bun antivirus free pentru orice sistem de operare http://filehippo.com/download_avast_antivirus/ uite aici daca te intereseaza sal descraci.

| DanScutaru a răspuns:

AVG Internet Security 2012 tot nu e rau

| Lordwinter a răspuns:

AVAST! protectie totala. si nu k ii fac reclama dar si eu am.