| eluveitie13 a întrebat:

cine stie cal mai bun antivirus pentru laptop

Răspuns Câştigător
| LucaTheodor a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand antivirusul Bitdifinder. Este cel mai bun conform studiilor. Este bun pentru ori ce: tableta, calculator, laptop, ba chiar si unele telefoane.

6 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Eu folosesc Comodo Internet Securyti -Premium (free edition) si sunt foarte multumit.

| GeogiiMwa a răspuns:

AVGwinking talk to the hand

| justflo2009 a răspuns:

Parerea mea este ca avast este cel mai bun pentru ca eu deja il am instalat si nu am avut niciodata nici probleme cu virusii si nici nu imi incetineste pre mult laptopul

| Rulz_RobotzEl_1990 a răspuns:

Am folosit pe laptop o gramada de antivirusuri, pot zice ca au fost o mare porcarie. Cel mai bine nu folosi, daca se strica stergi windowsul si gata decat sa se miste ca toti bustenii

| LucaTheodor a răspuns (pentru Rulz_RobotzEl_1990):

Antivirusurile nu sunt o mare porcarie! Ele sunt necesare pe fiecare PC sau Laptop, mai ales pentru cei care descarca multe jocuri. "Daca se scrica stergi windows-ul si gata" Cum adica? Tu stii ca un PC sau laptop nu poate sa functioneze fara un sistem de operare. Mai bine platesti licenta de 100 de lei pe an, decat sa dai 800 de lei la fiecare virus ca sa pui din nou Windows. Apropo, antivirusul este "obligatoriu" pentru un PC sau laptop. Daca primesti un virus... Si tu asa faci: Dezinstalezi windows-ul si il instalezi din nou? Eu pana acum imi schimbam windows-ul de 60 de ori daca fac asta.

| Melania2002 a răspuns:

Avast este foarte bun. De cateva ori voiam sa descarc ceva virusat(fara sa stiu ca e asa) si Avast m-a oprit imediat.