| WeAreSmart a întrebat:

Care e cel mai bun firewall? cel de la Zone Alarm sau Comodo?

Răspuns Câştigător
| Lex169 a răspuns:

Amandoua sunt bune dar ma indrept mai mult spre cel de la Comodo.Are niste filtre mai eficiente decat Zone Alarm.

| WeAreSmart explică (pentru Lex169):

Nu stii cum sa fac ca sa nu mai apara mesaj de la Comodo cand deschid vreun program? ma intreaba daca dau voie sa nu.

| Lex169 a răspuns (pentru WeAreSmart):

Cauta in setarile de siguranta niste nivele de protectie cum ar fi "Interactiv"

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Le-am incercat pe ambele si mie mi-a placut mai mult Comodo Firewall. Cu cel de la ZoneAlarm am avut probleme cu conexiunea la internet.

| thekidno1 a răspuns:

Amandoua sunt bune, insa as tinde spre comodo.