| VeroniMichy a întrebat:

Care e cel mai bun laptop nou in bugetul 1000 lei?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu gasesti asa ceva. Laptopurile bune si noi sar de 2500 de lei.
Si este un pret mic.

| VeroniMichy explică (pentru darrio2007):

Nu ma interesează gaming, eu vreau doar sa pot vedea un film si sa fac un proiect, atat

| darrio2007 a răspuns (pentru VeroniMichy):

Nu m-am referit la gaming cand ti-am raspuns.

| mihai69 a răspuns:

Nou? Niciunul; dar poți căuta unul refurbished și te înscrii și la preț, și la calitate.

| flixbuster a răspuns:

Iti recomand modelul de mai jos. Este un Celeron 6305 bazat pe arhitectura Intel Core Generatia 11 (ceea ce este cu totul altceva decat procesoarele Celeron bazate pe arhitectura Intel Atom, pe care le recunosti usor dupa faptul ca au un N la model - de exemplu N4020).

https://www.emag.ro/....../DFNQQPMBM

Il gasesti la acelasi pret si la Altex.

https://altex.ro/......82H800WBRM

| flixbuster a răspuns (pentru flixbuster):

Vad ca ala de Altex apare cu 256GB SSD iar cel de la Emag cu 128GB SSD - de verificat. Daca sunt corect descrise pe site, clar merita cel de la Altex.

| vandam500 a răspuns:

Sfatu meu pentru ce iti trebuie tie gasesti la altex la bani astea dar du-te la un amanet si ei unu bun si mai eftin si cu garantie!