| anonim_4396 a întrebat:

Care e diferenta dintre eset nod 32 5 si eset smart security 5?Care e mai bun?Fundita!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

ESET Smart Security 5 oferă în plus faţă de ESET NOD32 5 Antivirus - tehnologie antispam şi firewall inteligent.Mai bun este ESET Smart Security 5. (referitor la ce spune GEKO - cel mai bun antivirus esti TU - utilizatorul care folosesti computerul. Poti sa ai orice antivirus, cel mai THE BEST si este egal cu ZERO daca dai click pe fisiere.bat ascunse in poze sau videoclipuri. Te virusezi cu cel mai bun antivirus )
Bafta!

1 răspuns:
| Liviucu a răspuns:

Buba e ca nu e bun niciunul. Repar multe calculatoare si toata lumea care are virusi au NOD32. E de tot ****-ul. Ia si pune-ti Comodo - e free si e the best. http://www.comodo.com/