| NuAmGasitAltNumeMaiBun a întrebat:

Care e diferenta dintre Samsung galaxy Note 3 N9005 si 9006?

Va rog sa raspundeti repede.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Nu e nici o diferență. Versiunea note 9006 e creată în China și are un android mai bun.

| NuAmGasitAltNumeMaiBun explică (pentru OnuOnulică):

Deci nu sunt probleme cu lucruri scrise in chineza sau alte chestii, nu?

| OnuOnulică a răspuns (pentru NuAmGasitAltNumeMaiBun):

La început o să ți-l trimită în chinează, dar poți schimba tu limba de la setări.

| NuAmGasitAltNumeMaiBun explică (pentru OnuOnulică):

Merci mult. Primesti funda.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ca specificaţii tehnice NU diferă - vezi linkul :
http://www.compari.ro/......299318315/
Probabil diferă ca producător, sau ca zonă către care este dedicat modelul...

Toate cele bune!

| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Salut.Intra pe ww.gsmarena.com si acolo vezi toate diferentele dintre toate telefoanele posibile. Stima... Sa te vad cu funda...