| pelivanvasil a întrebat:

Care e diferenta dintre un iphone replica cu android si unu cu java

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sistemul de operare (Android) si limbajul de programare (Java) sunt doua lucruri diferite. Nu se pot compara. Cat despre replicile de mana a doua, chinezarii ordinare facute pe pluta, eu nu le recomand. Un telefon decent nu mai costa atat de mult in ziua de azi, mai ales ca smartphone-urile se adreseaza fiecarui segment financiar existent.

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Nu iti lua replica niciodata, o sa iti para rau...

| Liiiax99 a răspuns:

Java este un limbaj de programare. Nu este atat de bun ca Androidul cea ce peste masura, Androidul Castiga Batalia. big grin

| RomanianAviationAcademy96 a răspuns:

Buna! Sistemul de operare android actualmente este cel mai popular si utilizat, pe cand java e un oarecare limbaj de programare(soft) utilizat mai putin... Iti recomand android! O zi buna.