| BogdyBogdan a întrebat:

Care e diferenta la un film intre digital si 3d? funda si vot big grin

Răspuns Câştigător
| MrSnuggles a răspuns:

Un film 3d este acel tip de film la care ai impresica ca chiar esti in mijlocul actiunii ( la cinema cu ajutorul ochelarilor speciali, sau mai nou la unele televizoare fara ochelari). Alte diferenta fiind filmele 3d sunt filmate cu akutorul a doua camere. Si filmul digital este filmul care este in format digital (.mp4,.flv ec.), nu pe pelicula.