| anonim_4396 a întrebat:

Care e faza cu scribd trebuie sa platesc daca imi fac cont? Vreau detalii.

4 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Platesti daca iti cere neaparat, daca nu incarci un document de la tine din calculator care nu e pe site si poti descarca documentul respective.

| PedoBarbie a răspuns:

Plăteşti dacă descarci anumite cărţi. Dacă citeşti pe site nu plăteşti şi dacă descarci nu plăteşti mereu.

| Goooogle a răspuns:

Nu cere bani, contul se face gratis din cate stiu eu, cel putin mie nu mi-a cerut nimic.

| xAncuta a răspuns:

Cont poti sa iti faci fara sa platesti. Daca vrei sa citesti cate ceva trebuie sa platesti. big grin