| noname_1435 a întrebat:

Care e locul care doare cel mai tare daca te loveste cineva pe corp... :d

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Depinde de forta loviturii... la barbati se stie un loc foarte sensibil si dureros, dar ar mai fi la ficat, la rinichi, chiar si o lovitura in gat sau la tampla poate face daune grave!

13 răspunsuri:
| vlad_4846 a răspuns:

Categoric la beregata.sau gatlejul... daca primesti o lovitura asemanatoare cu una primita in testicule ai sanse sa mori instantaneu...

| IancuSilviu a răspuns:

Muschiul dela picior cand e relaxat daca lovesti ai o paralizie de 5 min happy

| EllaBååå a răspuns:

De obicei penisul sau bippp...la fete.

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

În principal ochi, nas şi cel mai periculos tâmplă!
Nu numai că doare, dar te ameţeşte total.
E din surse sigure, ne-a zis profu' de karate. happy

| CrishAici a răspuns:

Punctul Senzibil...

| ioanaangel a răspuns:

Depinde daca esti baiat se stie ca intre picioare daca esti fata locul sensibil at fi sani

| Oάηά_1252 a răspuns:

Ficatii, plamani, sanii, pen.is, stomac cand persoana nu e incordata, nas, ceafa! ecct aproape toate punctele din corp sunt sensibiletongue

| pedobear_1294 a răspuns:

Testicule

| Ileana_6025 a răspuns:

Pai la baieti organul lor sexual si la fete sanii laughing

| loredana_4869 a răspuns:

Daca il lasi pe vreo unul ipotent pe toata viata ce faci si iti vine la usa sai platesti spitalizarea sa i faca lo loc famili sa poata face ceva cu o fata sa faca copi sati faca o familie si el ce faci tu sti cit e o operatie daca ai fost lovit sau lovita la coite vreo 2 de euro o sa ai sai dai sau daca ter lovi si baieti la **** sa te lase ipotenta pe tota viata sa nu poti sati faci o familie monik tiar comveni chiar daca merita nu trebue sal lovesti la coite sal lasi fara pe toata viata sa sufere ca nu poate sa mai faca nimic ii dai o palma un pumn mie sa-mi dai la **** tias trage si eu una din fundu gradini cu cizme din alea cu virfu ascuti sa te las ipotenta pe toata viata sau un genunchi sa vezi si tu ce rau e eu am primit din cauza ca si eu loveam acolo de am stat 1 pe jos de durere si am vazut ce rau e deatunci nu mai lovesc

| loredana_4869 a răspuns:

La **** si la fata si la baiat fata daca o lovesti la **** e jo baiatul daca il lovesti la **** e jos si poti ramine ipotenta daca esti fata daca esti baiat ipotent

| loredana_4869 a răspuns:

Si dca esti fata tot la **** ca sa ramii ipotenta si tu sa vezi ce bine e si ce rau doare

| CobrAss a răspuns:

Salut! cel mai rau pumn e acel in obraz langa ureche.iti distruge pur si simplu creieru.in barbie si in ficat, cele mai bune locuriwinking. parca intr-un meci de box bute a dat o asemenea lovitura in obraz. SPer ca te' am ajutat