| Manuteintreaba97 a întrebat:

Ma doare rau piciorul, doar cand alerg iar noaptea abia mai ma tin pe el dar ziua nu ma doare asa tarestraight face... locul in care ma doare este la sfarsitul piciorului sus unde se uneste cu corp
O
/ | \
/ \

Răspuns Câştigător
| DieBitch a răspuns:

Si eu am momente d-astea. In care ma doare asa tare. In primul rand si daca umbli descult cand ai reci picioarele, racoarea se urca in sus si apoi se pune unde ai locul putin mai sensibil. De la o eventual incuracatura a venelor... happy