| Gheorghe_Alexandru_1997 a întrebat:

Care e mai bun? Kit Dual Channel Kingston 8GB (2 x 4096MB), DDR3, 2133MHz sau Kit Dual Channel Corsair 8GB (2 x 4GB), DDR3, 1866MHz, radiator pe Placa de baza Gigabyte F2A85X-D3H, socket FM2? (pentru gaming) am 4gb 1333 mhz si vreau sa ii schimb! FUNDA

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Mai bine corsair, e o firma mai buna si e mai sigura, de preferat corsair vengeance(adica din alea negre) pe dual channel

| Gheorghe_Alexandru_1997 explică (pentru bogdan324):

Da si mie ID de mess/skype orice sa vb pe privat te rog!

2 răspunsuri:
| SpecialistIT a răspuns:

Salutare.

Iti recomand acest kit de memorii: http://www.mediadot.ro/......stix-sport
Pret bun, performante mari, de la un brand cunoscut si recunoscut.

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri si tu de memorii.
Daca te mai pot ajuta cu ceva, orice, nu ezita sa ma cauti.

Nu in ultimu' rand, iti recomand cu tarie MediaDOT, e un magazin serios, unicul magazin de gaming. Uite de asemenea ce showroom superb pot sa aiba: http://www.mediadot.ro/showroom

Bafta si multa sanatate!