| luciboss a întrebat:

Care e mai performant laptop si bun pentru jocuri Asus k53sm-sx111d sau Asus k55vd-sx130d

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Pune cate un link cu configuratia fiecaruia! Din cate stiu k55 vine cu procesor din noua generatie - Ivy Bridge, dar e bine sa vedem ce configuratii sunt de comparat. Ca idee, ambele au un sistem de racire bine pus la punct. Pune si link-urile si spune-ne care e bugetul maxim de care dispui.

| Alexandro9050 a răspuns:

Nu stiu aceste modele, dar cred ca cel care cei mai multi ram, si cel cu cea mai buna placa video

| ionutiulian1997 a răspuns:

Asus k55vd-sx130d.e mai tare.si e mai bun