| vlad_6945 a întrebat:

Care e parola pentru elicopter in gta vice city? am umblat pe tote site-urile pe toate listele de coduri am intrebat pe toata lumea si tot nimic va roooog eu frumos!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola este himentre

| Ruţaş_Bogdan_1989 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsssssssssssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiii

12 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Nu sunt coduri, dar cauta pe net trainere.

| dicualex a răspuns:

Gta Vice City nu are parola pentru Elicopter, singurele jocuri cu parola pentru elicopter sunt Gta San Andreas, si Gta 4.

| aumih16 a răspuns:

Nu exista parola pentru elicopter! teapa! la alte jocuri gta poate! da nu la asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bababa44553455

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici sunt toate codurile:
http://parole-gta-san-andreas.com/coduri-pentru-gta-vice-city/

| Robert_Tudorache_1994 a răspuns:

Parola este hemntre

| Sandor_Raul_1993 a răspuns:

Eu folosesc shift si delete de odata si imi da un elicopter si un motor sper sa iti mearg

| Vasile_Cosmin_1993 a răspuns:

Nu exista decat la gta san andreas si gta 4 atat

| Prundiș_Costel_Emil_1991 a răspuns:

Raspunsul tau aici...nu exista

| Rebelilor_Rebelul_1997 a răspuns:

Parola nu este himentre