| TaviComplicat a întrebat:

Care este cea mai buna firma de laptop-uri? Si de ce?

8 răspunsuri:
| AnonymousQ666 a răspuns:

Buna. Acum depinde dupa fiecare cumparator. Eu, spre exemplu folosesc un laptop Asus si nu am probleme cu el, nici nu am avut si sper sa nu am. Din raspunsurile precedente vad ca, compania Apple este cea mai dorita. Da, asa este. Este o firma foarte buna, dar nu este singura happy
Alte firme bune : Asus, Acer, Hp, Toshiba.

| shannygelu a răspuns:

Alienware

| shannygelu a răspuns (pentru shannygelu):

De ce? de aia ca sunt cele mai tari si cele mai scumpe informeaza te pe net

| Aalliinnaa1000 a răspuns:

Apple

| danyel2012 a răspuns:

Fara niciun dubiu Apple este cea mai buna dar este scump un laptop de la ei

| Cosmin_Filaret_1999 a răspuns:

Salut!
Cea mai buna este Apple

Inainte, laptopurile de la Apple rulau cu propriile procesoare, si nu erau considerate printre cele mai performante, insa odata cu introducerea procesoarelor de la Intel, compania a inceput sa isi castige clienti. Cele mai bune echipamente produse de aceasta compania fac parte din seria MacBook Air. Si cum laptopurile din aceasta serie ruleaza cu Intel, pot accepta atat sistemele de operare OS X, cat si Windows. Aceasta firma de laptopuri isi asigura locul printre cele mai bune marci, datorita review-urilor bune date de catre utilizatori cat si de alte firme. Notele bune vin datorita performantelor, a aplicatiilor oferite de catre Apple, cat si datorita design-ului (Apple pune pe piata cele mai atractive echipamente). Singura problema a laptopurilor de la Apple este pretul, acesta atingand scoruri foarte mari.

| ANNAwee a răspuns:

Sony vaio