| Reek54 a întrebat:

Ce firma de laptop alegeti?, si de ce?

4 răspunsuri:
| atomescu a răspuns:

Asus/Acer/Lenovo

De ce?

Din cauza raportului calitate pret de care au dat dovada in ultima vreme acest brand-uri.

Uite de exemplu, eu ti-as recomanda acum acest Lenovo: http://bit.ly/1l5eVSI care este foarte bun si il gasesti si redus cu 200 ron.

Are:

proceosor i5 de 2.5
4gb ram
placa video AMD Radeon HD 8570 2GB

| xDraulxD a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sa-l folosesti eu recomand LENOVO, SONY, etc. eu unul mi-am achizitionat un Lenovo...dar depinde la ce vrei sa il folosesti

| Deather889 a răspuns:

Firmele bune de laptopuri sunt Acer, Sony, Acer, Lenovo si mai sunt si altele.Eu te sfatuisec sa iti iei un computer daca n-ai nevoie neaparat de laptop.Laptopurile bune sunt peste 3000 lei iar un computer bun este cam 2000 lei.In orice caz, sa ai mare atentie cand il cumperi.De preferabil sa aiba procesor Intel core i3, i5, i7 si placa video nVIDIA geforce gtx 600+.