| Diana_5031 a întrebat:

Cine imi poate recomanda o firma de laptop buna?

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Soby Vaio, cele mai bune pe configuratia cunoscuta de noi. Daca esti familiarizata cu sistemele Apple, atunci recomand mai degraba un Apple iMac.
winking

10 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Oricare...sunt doar companii diferite care asambleaza niste piese de la producatori care deja sunt buni. Mai putin Apple, ei doar isi produc piesele si vand un laptop de 2 lei cu 6000 lei.sunt doar niste idioti. Cumpara orice in rest in materie de laptop, doar uitate la specificatiiwinking

| KungFuBoy a răspuns:

O firma f buna este DELL costa ceva dar isi face treaba si ar mai fi TOSHIBA care sunt durabilewinking

| RaZ4Ing a răspuns:

Toshiba [are un pret bun], Sony [au laptopuri bune si preturi pe masura, Dell [ sunt bune si preturile nu numai laptopurile], Panasonic [asa is asa] big grin

| nkd a răspuns:

O firma buna de laptopuri este Apple, Vayo, AlienWare dar costa.
O alta firma cu preturi mai mici ar fi Acer. dar nu au aceleasi performante ca cele de mai sus.

| anutzica001 a răspuns:

Asus

| danypoli95 a răspuns:

Cea mai buna firma este Apple cu sediul in Germania, produce si telefoane ca de example iPhone(1, 2,3g,3gs,4)si este cea mai renumita firma in Germania si Franta.

| diidii a răspuns:

Apple, Dell, Acer, Toshiba love struck
fundapuppy dog eyes?

| Căpşunăăă a răspuns:

Sony vaio,Apple, Dell, toshiba.sunt cele mai bune

| LilWayneGreen a răspuns:

Pai eu am Lenovo si pentru jocuri este destul de bun dar eu recomand Samsungwinking

| libianul a răspuns:

Dell foarte bun.