Întrebare recomandată | Villy0po a întrebat:

Care este cea mai buna marca de laptopuri? Si cel mai bun laptop?

17 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Topate au plusuri si minusuri! Serii bune si serii criticate. Cand iti alegi un altop trebuie sa stii inainte de toate pentru ce vrei sa il folosesti, iar apoi care e bugetul de care dispui. Apoi cauti cea mai buna configuratie pentrua activitatile tale in bugetul stabilit. Succes!

| unknownn a răspuns:

E stupida intrebarea, e ca si cum ai intreba care e cea mai buna masina, nu poti raspunde la aceste intrebari.

| laurentiu80 a răspuns (pentru unknownn):

Ai dreptate. la intrebarea asta fiecare isi lauda laptopul lui.

| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Samsung!

| Cosminovici18 a răspuns:

Asus

| wj a răspuns:

1. Alienware M17x R4
2. Eurocom Leopard 2.0
3. Sony VAIO E15 (SVE15116FXS)

Răspuns utilizator avertizat
| raduro1985 a răspuns:

Parerea mea este ca cele mai bune sunt cele din familia HP, trebuie sa te feresti de cele Acer. Asus-urile sunt acceptabile. Asta din punct de vedere tehnic si al rezistentei lor. Dar pana la urma depinde cum te poti impaca tu cu unul. Eu unul am un Toshiba si sunt super multumit. In special ma feresc de tot ce are procesor AMD si recomand Intelul, si nu pentru ca nu ar fi bune, doar procesoarele AMD se incalzesc mai tare, problema mai sensibila in cazul laptopurilor. Cati dintre voi nu stati cu laptopul in brate in pat? Chiar daca as avea cooler, in pat tot incomod imi este, si de aceea raman fidel Intel Pentium.

| GeoGForce a răspuns:

Deci...cele mai bune laptopuri sunt de la Alienware cel mai ieftin find la pretul de 3300 lei are lumini in taste mov rosu verde etc. Si are un ecran 3D le poti gasi pe siteul eMAG aceste laptopuri fundita?

| Eli2000 a răspuns:

Depinde, pentru ce domeniu vrei?

| Mariab94 a răspuns:

Eu am Toshiba si sunt extrem de multumita

| Ciocan_Valentin_1992 a răspuns:

Acer.

| pogan a răspuns:

Apple este scum dar sunt foarte rezistente si ca piese sunt mult mai de calitate ca si restul dar costa sau un del ancepand de la 26 de miliane

| Vancea28 a răspuns:

Sony Vaio!

| Dragu_Mihai_1995 a răspuns:

Lenovo e cea mai buna marca ai tot ce vrei pe ea happy

| Danut933 a răspuns:

Nu exista cea mai buna marca, depinde de caracteristicile fiecaruia in partewinking

| katallyn01 a răspuns:

Asus