| Raul2109 a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus, si de unde sa il descarc gratis?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Cel mai bun antivirus este unul pe care il platesti, versiunile free nu iti asigura acelasi grad de protectie. Daca folosesti calcu' numai pentru. jocuri si ceva proiecte mai maruntele, atunci ia-ti unul free, avast sau nod 32 sunt cele mai bune.

9 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Www.microsoft.com/security_essentials/

Nu e cel mai bun, dar e destul de bun si mai gratis ca toate celelalte la un loc!

| foxi a răspuns:

Avg, cu google!

| Beibii a răspuns:

Nod 32, Panda - e creeat de un chinez, sau japonezthinking e foarte bun.

| Ioana1984 a răspuns:

Eu il am pe asta si ma descurc de minune.
www.norton.com

| 123456 a răspuns:

Incearca avast sau nod 32 sunt foarte bune. le descarci de pe net

| cocosnucifera a răspuns:

Avira, nu m-a dezamagit pana acum. big grin

| shtephie a răspuns:

AVG happy cauta'l pe net.

| Raul2109 explică:

Dati-mi si link-uri de unde sa descarc...

| DevilMayCry a răspuns:

Eu folosesc Eset Smart Security 4 si sunt f multumit de el. Il gasesti pe trackere happy