| Amyns a întrebat:

Care este cel mai bun, performant program de modificat, prelucrat poze? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| StefanAlex02 a răspuns:

Photoshop este cel mai bun program de editare. Cea mai noua versiune e CC 2014.
Daca nu stii sa il folosesti poti cauta cateva tutoriale pe google, e foarte usor de utilizat.
Daca vrei sa editezi si filme poti folosi After Effects. Functioneaza si cu poza si cu filme.

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Ca de obicei utilizatorii recomanda Photoshop care costa bani sau va trebui activat prin diferite metode.Mai oameni buni, dar Gimp-ul nu va place? Face aceeasi treaba si este total gratuit.

| AH5 a răspuns:

Photo Shop Cs3/Cs4/Cs6 e cea mai noua versiune.
Cu programu asta faci multe.