| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun program de optimizare jocuri PC? Vreau să ştiu pentru că,mereu când joc CS GO,placa video e fierbinte, deşi suportă acest joc!

2 răspunsuri:
| Vlad74837492 a răspuns:

Cauta pe google Razer Cortex. Iti faci cont descarci si iti optimizeaza jocurile

Bula
| Bula a răspuns:

Optimizarea nu se face cu vreun program, ci de tine, manual.
1. Trebuie sa reduci rezolutia si fps-urile cat mai mult, sa scutesti placa video de solicitare
2. Se poate monta ventilatie suplimentara care sa mai raceasca placa video