| Alexandru_8107 a întrebat:

Care este cel mai performant DVD-player, care reda toate tipurile de fisiere si cam cat costa?

Răspuns Câştigător
| CapitanuSemafor a răspuns:

E mai mult la ghici treaba asta. Eu am un DVD player PHILIPS, model ieftin 200 lei doar DVD si mufa de scart, nimic complicat luat in 2008 - el imi citeste orice, originale, ce imi pun eu din calculator etc.

Mai am Panasonic, tot pe acolo ca pret - imi merg originale si d. p. calculator ba merge o data ceva, apoi nu, apoi poate merge din nou...

Si in final, am un Home Cinema SONY care nici el nu citeste cele facute pe calculator.

In concluzie, modelul PHILIPS, fara USB, fara HDMI la 200 lei a reusit sa imi mearga cel mai bine pana acum big grin

Ramai totusi pe PHILIPS daca e sa cumperi unul

1 răspuns:
| nelu13 a răspuns:

Asa ceva nu o sa gasesti.nu cred ca exista dvd player sa aiba toate codecurile necesare sa citeasca orice tip de fisier