| robert08 a întrebat:

Care este cel mai rapid browser?

Răspuns Câştigător
| The Scout a răspuns:

Opera 10. 6 a fost desemnat oficial cel mai rapid browser in momentul de fata.

17 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Opera si apoi chrome dar avand in vedere ca chrome-ul are sandbox adica e mult mai sigur decat orice browser eu zic ca e mai bine sa il folosesti
Pe http://www.tutorialepc.ro gasesti si alte tutoriale despre calculatoare

| adriangabor92 a răspuns:

Mozila

| Mihai03 a răspuns:

Chorme este cel mai rapid browser dar iti recomand mozilla firefox pentru ca este cel mai stabil, util si sigur happy

| Flash a răspuns:

Cel mai...
Rapid: Chrome
Complet si sigur: FireFox
Utilizat: Internet Explorer

| Petronela a răspuns:

Google Chrome e cel mai bun, ti-l recomand

| maryus92 a răspuns:

Google Chromewinking il recomandwinking

| zerozero a răspuns:

Opera 10. 60 urmat de Google Chrome

| George1510 a răspuns:

Google Chrome este cel mai rapid browser
http://www.go4it.ro/......t-3565092/
d-aci m-am inspirat si eu

| drSEX a răspuns:

Safari

| Username6 a răspuns:

Sincer eu folosesc mozila firefox si sunt foarte multumit.bineinteles ca degeaba ai un browser rapid daca pc-ul tau mai are putin si explodeaza sau daca ai o conexiune slaba la net

| roxy_2350 a răspuns:

Mozila Firefox il folosesc si merge bine.

| cristina a răspuns:

Chromewinking

| DraGosH_1524 a răspuns:

Totul depinde de calculatorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Firefox
2. Chrome
3. Opera
4. Internet Explorer
5. Safari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opera e cel mai rapid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lunascape6 cu trei motoare in el Internet explorer, mozilla, chrome un browser mare ce le include in el simplu happy raspuns:Opera este cel mai rapid pe 2 e chrome

| mihaela999 a răspuns:

Mozilla