| tauruss a întrebat:

Care ii cel mai rapid browser?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Infraverde a răspuns:

Vei primi numai răspunsuri subiective. Cu toţii consideră că browserul lor este cel mai rapid. De aceea, tu încearcă-le pe toate, şi vezi cu care te descurci cel mai bine. Eu folosesc Google Chrome, dar nu neapărat pentru că ar fi foarte rapid, ci pentru că am o obsesie pentru temele colorate. Ai putea încerca şi Opera, care este optimizat pentru conexiuni lente, şi ajută destul de mult la încărcarea paginilor. Să te întorci cu rezultate. Baftă!

2 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

GOogle chromelove struck

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Google! dar de ce intrebi? toate sunt rapide dar google-ul este cel mai rapid!