| maximrobertalin a întrebat:

Care este codul de licenta la gooogle chorme

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca te referi la browser-ul Google Chrome acesta este gratuit si nu trebuie licenta. Numai bine!

| maximrobertalin explică (pentru Ioandelasal):

Dar daca activez codul de licenta in general vb nu ma refer la google chorm? imi e din bani?

| Ioandelasal a răspuns (pentru maximrobertalin):

Pentru programele care nu sunt gratuite trebuie sa cumperi licenta. Pe site-urile lor oficiale este si pretul si modalitatea de plata.

| maximrobertalin explică (pentru Ioandelasal):

Am inteles progaramul la care am creat licenta era gratuit deci nu-i un motiv de ingrijoreare nu?

| maximrobertalin explică (pentru Ioandelasal):

Deci nu-i un motiv de ingrijorat pentru ca programul la care am creat licenta era gratuit

| Ioandelasal a răspuns (pentru maximrobertalin):

Bineinteles, daca programul este gratuit poate fi descarcat de oricine, fara sa trebuiasca sa plateasca pentru el, este perfect legal.