| cosminvalerian a întrebat:

Care este diferenta dintre : Kingston si Kingmax?

Funda + voturi!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kingmax nu difera mult de Kingston dar a aparut mai devreme si spre deosebire de Kingston fac si placute de RAM!

| Cosmotel a răspuns:

Doua firme diferite. am2 se ocupa cu productia diferitelor medii de stocare si am2 fac si placute ram.

| thecakeisalie a răspuns:

Sunt doua firme diferite care produc electronice, chiar daca ai crede ca sunt una si aceeasi din cauza ca numele lor se aseamana foarte mult. Bafta!

| costellodonatz a răspuns:

1. numele
2. cele de la Kingsoton sunt mai bune, la durata de viata ma refer, viteza de copiere etc.
Sper ca te-am ajutat.