| wannabe a întrebat:

Care sunt diferentele dintre memoria RAM Kingston si cea Kingmax?

Răspuns Câştigător
| Cumătru de la Galați a răspuns:

Kingston se ocupa din 1987 cu așa ceva, produsele lor sînt ceva mai scumpe, însă totodată, și mai bune față de Kingmax.

Produsele Kingmax au o popularitate mult mai mare tocmai datorită prețurilor ceva mai mici față de cele pe care le au produsele Kingston.

Ca utilizator normal nu văd de ce ai da banii pe Kingston, iți poți face treaba și cu Kingmax.

5 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Care e diferenta dintre Coca-Cola si Pepsi? laughing

| mihaibrasov a răspuns:

Nu prea sunt... Ambele sunt de calitate destul de buna.

| cris05 a răspuns:

Producatori diferiti! Recomand Kingmax.

| cris05 a răspuns:

Producatori diferiti! Recomand Kingmax.

| nighter a răspuns:

Numele firmei.