| Sill a întrebat:

Care este jocul vostru preferat?(pe calc.hee heede ce? cel mai bun si pasionat raspuns primeste funda

8 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Fifa 2007:X

| AvalohAlyn a răspuns:

Imi place foarte mult Euro Truck Simulator. Poti sa admiri peisaje superbe, sa simulezi condusul, sa asculti muzica si sa iti faci datoria de sofer de tir transportant marfa. E un joc superb de simulat condusul.

| SentimenteColorate a răspuns:

Aspiremt2 plzz fundita id andre.andra24 pup

| lucib a răspuns:

Fara dar si poate, gta 4.Este foarte realist, de aceea imi place+ ca eu sunt fan GTA.

| Cretzule a răspuns:

Imi place Assassin's Creed 2 deoareace are o grafica foarte reusita, o poveste buna si un mod de a juca absolut senzational!

| twyster90 a răspuns:

Pai sa incepem cu inceputu(is mai multe)1.Assassins creed 1 si assassins creed 2(creca v-a bat pe toti la parkour laughing ) 2.Fifa si pes 2011 (microbist 100%) 3.gta 4 mai joc 4. WoW :X 5.call of duty black ops 6.cam toate nfs...
Acu spun dc le joc:
1.Assassins creed 1 si 2
Pentru ca is super jocurile adica au grafica misto, povestea si mai ales si orasele ...Ierusalim,Venetia,Roma am auzit ca in Assassins creed brotherhood o sa vina si in romana (asa am auzit eu nu is sigur daca a fost o gluma)si am cumparat Assassins creed 2 collector edition :X
2.Fifa si pes is misto ca au si grafica acolo si is cu fotbal (asta e importantlaughing )
3.gta 4 ca e realist si grafica.
4. WoW pentru ca e joc de strategie si imi plac foarte tare aces tip de joc.
5.Call of duty black ops tot asa ca are grafica si imi place cand omor zombie.
6.nfs pentru ca is cu masini si cu curse(mai mult nu stiu ce sa zic la nfs)
Cam atat dar sa stii ca pentru astea iti trebuie un pc mai bun ca sa mearga calumea toate eu acu folosesc un jaf aproape ca e la reparat...Bafta happy

| Andaw a răspuns:

Papa's Freezeria

| ovi81 a răspuns:

Gta san andreas, fifa 08, iar daca iti placa shooterele iti propun splinter cell pandora tomorow sau call of duty 4 modern warfare daca ai pc mai performant si as putea continua daca iti plac shooterele