| fl0rin12 a întrebat:

Care este mai bun iphone 4 sau un wiko stariway camera de 13 procesor 1.2 quad core 16 gb 1 gb ram androida 4.2.1?

Răspuns Câştigător
| Leonard_Mechie_1997 a răspuns:

Wiko este superior clar. Deja a apararut iphone 6, iphone 4 a devenit slab in zilele noastre. Deci optez pentru a 2a varianta!
Cu placere!

4 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Un HTC Desire 310 sterge pe jos cu ambele, wiko are chipset de la mediatek iar HTC de la qualcomm care este mai bine optimizat, chiar daca este un dual core, in plus este mult mai ieftin.

| Jipa95 a răspuns:

Iphone joaca la pitici pe langa wiko ala.

| Andy_Andrey_1994_N4dY a răspuns:

Eu zic iphone 4 chiar daca nu a primit ios8 tot merg o garamada de jocuri pe el. celalalt drja are lag pe unele jocuri

| fl0rin12 explică (pentru Andy_Andrey_1994_N4dY):

Ba e tocmai invers merge orice joc pe wiko si pe iphone cu lag