| hop3btm a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......128-bit-1/ e mai buna pentru Gaming.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SpecialistIT a răspuns:

Comparatia intre placi este aiurea, pentru ca nu sunt de aceeasi performanta.
HD7750 DDR5 este foarte-foarte putin mai slaba decat GTX650.
HD7770 este mult peste GTX650 si se bate, desi este infrant de GTX650 Ti.
Mai sus de ele este HD7790, care are si un pret exceptional de bun: http://www.azerty.ro/......-overclock

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri si tu de placa video.

Bafta!

| maryusmono a răspuns:

Dupa parearea mea prima happy

| MotanuJmekerit explică:

Faza e ca eu vreau sa-mi cumpar pc din bucati..si am inceput cu placa video am vrut sa stiu care sa o alegwinking celelalte componente le aleg euhappy. Mz all

| DinuMarian a răspuns:

Nu sunt bune...recomand asta:
http://www.emag.ro/......E1KJNBBBM/
Bafta!

| Me2 a răspuns (pentru DinuMarian):

Bai frate, nu te mai baga daca nu stii, placa recomandata de tine e uneori sub hd 7750 care e 430 lei nu 530, apoi de 7770 sa nu mai zic, o face praf pe gtx 650 (NON TI),

| hop3btm a răspuns:

El nu a intrebat care e cea mai buna placa video pentru Gaming. A intrebat care dintre cele 2 e mai buna, dar mai sunt si agarici ca tine care se baga in vorba aiurea.