| Alextusent a întrebat:

Care este mai performant, HTC radar sau Nokia lumia 620?

Răspuns Câştigător
| maryans1010 a răspuns:

Nokia bate HTC-ul la urmatoarele capitole:
1.Sistem de operare (Nokia -> Windows Phone 8, HTC -> Windows Phone 7.5 Mango)
2.Baterie ( Chiar daca HTC are 1520 mAh si Nokia 1300 mAh, bateria de la Nokia tine mai mult)
3.Hardware ( NOKIA : Qualcomm Snapdragon S4 cu procesor Dual Core de 1 GHz + Andreno 305. HTC: Qualcomm Snapdragon S2 cu procesor Single Core de 1 GHz + Andreno 205)
Deci... Nokia are performante mult mai mari decat HTC, concluzia este ca Nokia Lumia 620 Este castigatorul luptei.

2 răspunsuri:
| Pau17 a răspuns:

HTC este mult mai performant, inregistreaza/pozeaza calumea, bateria tine mult, viteza de navigare este mare si aplicatiile merg super!

| Darkangelzn a răspuns:

HTC este imi dai funda?