| TheHunter38 a întrebat:

Care este treaba cu internetu modem.,
Vreau sa imi iau internet pe stik pentru calculator., dar fara internet prin fir.
Cam la cat as gasi abonamentu de net pe stik /luna

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de câți gb vrei. Eu am de 3gb, de la Telekom, dar se consumă foarte repede. Dacă vrei să poți vedea filme, să asculți muzică etc. o lună întreagă trebuie să-ți iei o ofertă mare.

| Aalyn91 a răspuns:

Pai toata treaba este ca netul de pe stick este foarte foarte incet ca trebuie sa prinzi semnal cu el si in al doilea rand trebuie sa il rencarci ca ei iti dau cateva mii sau sute de MB si dupa ce se termina trebuie sa te duci sa ti-l reincarce

| TheHunter38 explică (pentru Aalyn91):

Aham, adica nu este ca la internetu prin fir, sa navigezi toata ziua gatis...