| P3trutz a întrebat:

Care firma credeti ca este mai buna firma romtelecom sau EMA serv SRL ( o firma de telecomunicatii prin cablu UTP)? Am nevoie de parerea voastra cat mai rapid. Ofer fundita pentru parere.

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

EMA presupunand ca este o retea de cartier nu stim ce ofera.Fa o comparatie intre pretul abonamentului, viteza data, uptime-ul (adica daca cade des) si in functie de astea poti alege intre reteaua la care vrei sa te abonezi.

| KodrutZ a răspuns:

Rt, clar.

| cristinapasager a răspuns:

Intre Ema si Romtelecom: Romtelecom castiga

| AlexTroll a răspuns:

Eu zic romtelecom am si eu iti da un router gratis la care poti pune si tv, internetul, telefonul fix si ai tot felul de oferte de la ei BAFTA

| OnlyOneMikyAndre a răspuns:

Romtelecom!batting eyelashes

| Andrei8805 a răspuns:

Trebuie sa alegi ce este mai bine pentru tine. Ce te ajuta pe tine cel mai mult, unde ai cei mai multi prieteni. Acum tu vrei pentru internet sau telefonie? Daca e pentru internet romtelecomul nu il recomand.