| neamtzzu a întrebat:

Care imi da un site cu Driver pentru placa video happy Nvidia Gforce 5200 si am windows 7 happy si la metin cand dau sa intru imi da o eroare : 3d graphics....bla bla bla

Răspuns Câştigător
| Oakeitza_Oake_Love_1988 a răspuns:

Iti recomand Driver Checker 2.7.4,este un program cu care iti cauta automat driverele care iti lipsesc din calculator happy...

Si daca nu gasesti cd-key`uri... uite aici cateva

CQ8DA-C2LJE-JMXU6-SZTFC
CZ668-007D7-YNSK6-CF6MC
CS00F-C0YI5-4B5KO-UOY4C
CDEE3-FDPTR-55ROW-5VPTC
C3ADE-F4HAQ-LWOKJ-JMASC.

4 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Intra pe nVIDIA punct com

| Me2 a răspuns:

De aici
http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us
Acolo dinjos pui sistemul tau de operare windows 7 64-32 bit, eu nu stiu care il ai

| neamtzzu explică:

Mersi Oakeitza merge perfect tot acum happy

| Oakeitza_Oake_Love_1988 a răspuns (pentru neamtzzu):

Stai linistit happy... ca si pe mine m-a ajutat cineva, si acum mi-a venit si mie randul sa ajut! Sa il folosesti cu placere chiar este util!