| sysop01 a întrebat:

Care imi spune si mie pasi ce trebuiesc urmati ca sa imi formatez partitia D la windows 7 enterprise?
dau Funda!
ma intereseza ce la mult acel quick format si alocation unit size ce trebuie sa am acolo!

Răspuns Câştigător
| Luci009 a răspuns:

Nu alegi nimic,lasi asa cum e el "de la mama natura" nu bifezi nici un quick, quick adica rapid dar prost, mai bine astepti mai mult.
fundita?

1 răspuns:
| Th33ldeRg0d a răspuns:

Computerul meu->click dreapta pe partitia dorita->formatare->bifezi quick format->start.