| ralluca15lp a întrebat:

mi-am instalat windows-ul si imi apare ca trebuie sa formatez discul D si imi arata:
Capacity : 166 GB
File System : NTFS
Allocation unit size : (imi da sa aleg) Default allocation size
512 bytes
1024 bytes
2048 bytes
4096 bytes
Volume tabel : (aici imi apare o bara unde trebuie sa scriu eu)
Format Options ( aici imi da un patratel in dreptul fiecarei variante si trebuie sa aleg)
Quick Format
Enable Compression
VA ROG MULT AJUTATI-MA (dau funda)

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Oh jezuz, doar apasa 'start' pe aceea fereastra si vezi ce se intampla laughing bifeaza 'quick format' inainte

| ralluca15lp explică (pentru Andrei7520152):

Pai asta nu stiam ce sa bifez sau ce sa aleg... daaa