| zambilici a întrebat:

Care ma ajuta?batting eyelashesdeci...am avut instalat word 2007 si am salvat niste fisiere. acum cand am instalat word 2003 si incerc sa deschid fisierele respective imi apare un scris in chineza sau nujt...am nevoie de continutul fisierelor. Cum fac?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Păi instalează şi office compatibilitiy pack for office 2007 şi o să ţi le vadă, sau instalează Open Office.org,care este office-ul celor de le Sun, are aceleaşi programe ca şi office-ul de la Microsoft plus un editor în gen corel Draw

3 răspunsuri:
| karellen a răspuns:

Reinstaleaza Office 2007, ca sa nu te mai incurci cu 2003. Si de acum cand salvezi documente din Word 2007, salveaza ca. doc, din Meniul Saves As

| SRB a răspuns:

Cea mai simpla varianta e sa instalezi inapoi word 2007 si o sa poti sa deschizi din nou acele documente. Diferenta e ca word 2007 salveaza documentele cu eztensia docx iar word 2003 nu stie sa le deschida( el salveaza fisierele cu extensia doc) de aceia ai vazut scrisuri chinezesti probabil au crapat.Varianta complicata ar fi sa pui Microsoft Office Compatibility Pack pe linag word 2003.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instalezi din nou word 2007. daca avezi intai word 2003 si instalai pe urma 2007 merge dar asa singura solutie este sa instalezi word 2007