| GulDan a întrebat:

Care metoda e mai buna? sa continui sa desenez pe foaie sau pe tableta grafica?
Unde e mai util si pentru a face bani in viitor?

Si ce program de desene,culorii, efecte, etc. ar trebui sa invat pentru. a crea orce?

3 răspunsuri:
| VirusS97 a răspuns:

Iti recomand tableta grafica, tehnologia este in continuua dezvoltare deci vei avea de castigat. Programe nu stiu sa iti spun depinde ce faci tu: pentru arhitectura, desen etc...

| GulDan explică (pentru VirusS97):

In special personaje sau peisaje asta desenez pe foaie si pe tableta voi incerca. si de aia ma gandeam sa desenez pe tableta intr-un program gen photoshop daca e bun

| SteinZer0 a răspuns:

Cred ca ambele sunt decizii bune. Este adevarat ca tehnologia, cum a spus si Virus, se dezvolta, dar in acelasi timp creste si aprecierea pentru "clasici", deci pentru lucrari materiale. Se poate castiga, atata timp cat te pricepi, din ambele.